Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Asa Rong Mr. Asa Rong
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:86-0755-29621901 Е-пошта:sales@ypmfg.com
Избрана производи
За нас
Јаопенг е основана во 2005 година како водечки производител специјализиран за разни метални делови, вклучително и обработка на ЦПУ, метализирање на печат, делови од мувла, фалсификување и леење. Ние сме посветени да обезбедиме производи со висок квалитет по конкурентна цена. Нашиот бизнис главно се занимава со многу различни области, како што се медицинска опрема, авиони, микробранова комуникација, ветерна енергија, апарати, машини и сл. Ние поседуваме многу напредни производствени капацитети и професионални технолози за да обезбедиме точни технички барања. Нашата компанија има повеќе од 200 обучени вработени, во исто време, нашата компанија помина ISO-9002 меѓународен стандарден систем за квалитет сертификација.

Без разлика каква цел е, секоја серија на производи е тестирана од нас пред пратката, ова ќе ни помогне да го обезбедиме нејзиниот квалитет. Ние секогаш се трудиме да ја испорачаме стоката навреме. После шест години развој, акумулиравме многу искуство и научивме како да ги користиме нашето знаење за производство за да им помогнеме на нашите клиенти да реализираат дополнителни заштеди со правење предлози за Дизајн за производство и преку истражување и предлози во процесите на производство и материјали. Сите наши клиенти ќе уживаат постојан квалитет, како и непрекината услуга.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас
Јаопенг е основана во 2005 година како водечки производител специјализиран за разни метални делови, вклучително и обработка на ЦПУ, метализирање на печат, делови од мувла, фалсификување и леење. Ние сме посветени да обезбедиме производи со висок квалитет по конкурентна цена. Нашиот бизнис главно се занимава со многу различни области, како што се медицинска опрема, авиони, микробранова комуникација, ветерна енергија, апарати, машини и сл. Ние поседуваме многу напредни производствени капацитети и професионални технолози за да обезбедиме точни технички барања. Нашата компанија има повеќе од 200 обучени вработени, во исто време, нашата компанија помина ISO-9002 меѓународен стандарден систем за квалитет сертификација.

Без разлика каква цел е, секоја серија на производи е тестирана од нас пред пратката, ова ќе ни помогне да го обезбедиме нејзиниот квалитет. Ние секогаш се трудиме да ја испорачаме стоката навреме. После шест години развој, акумулиравме многу искуство и научивме како да ги користиме нашето знаење за производство за да им помогнеме на нашите клиенти да реализираат дополнителни заштеди со правење предлози за Дизајн за производство и преку истражување и предлози во процесите на производство и материјали. Сите наши клиенти ќе уживаат постојан квалитет, како и непрекината услуга.
Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање