Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Asa Rong Mr. Asa Rong
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin
 Tel:86-0755-29621901 Email:sales@ypmfg.com
Produktet e zgjedhura
Rreth nesh
Yaopeng u themelua në 2005 si një prodhues kryesor i specializuar në pjesë të ndryshme metalike, duke përfshirë përpunimin CNC, vulosje metalike, pjesë myk, Formëzimi dhe Kallëp. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese. Biznesi ynë merret kryesisht me shumë fusha të ndryshme, siç janë pajisjet mjekësore, avionët, komunikimi me mikrovalë, energjia e erës, pajisja, makineritë, etj. Ne zotërojmë shumë objekte të përparuara të prodhimit dhe teknologë profesionistë për të siguruar kërkesa të larta teknike të sakta. Kompania jonë ka më shumë se 200 punonjës të trajnuar, në të njëjtën kohë, kompania jonë kaloi certifikimin e sistemit ndërkombëtar standard të cilësisë ISO-9002.

Pavarësisht se çfarë është rendi, çdo grup i produkteve është testuar nga ne para dërgesës, kjo do të na ndihmojë të sigurojmë cilësinë e saj. Ne gjithmonë përpiqemi të bëjmë më mirë për t'i dorëzuar mallrat në kohë. Pas gjashtë viteve të zhvillimit, ne kemi grumbulluar shumë përvojë dhe kemi mësuar se si të përdorim njohuritë tona të prodhimit për t'i ndihmuar klientët tanë të realizojnë kursime shtesë, duke bërë sugjerime për Prodhim dhe duke ofruar hulumtime dhe sugjerime në proceset dhe materialet e prodhimit. Të gjithë klientët tanë do të gëzojnë cilësi të vazhdueshme, si dhe shërbim të pandërprerë.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Rreth nesh
Yaopeng u themelua në 2005 si një prodhues kryesor i specializuar në pjesë të ndryshme metalike, duke përfshirë përpunimin CNC, vulosje metalike, pjesë myk, Formëzimi dhe Kallëp. Ne jemi të përkushtuar të ofrojmë produkte me cilësi të lartë me çmime konkurruese. Biznesi ynë merret kryesisht me shumë fusha të ndryshme, siç janë pajisjet mjekësore, avionët, komunikimi me mikrovalë, energjia e erës, pajisja, makineritë, etj. Ne zotërojmë shumë objekte të përparuara të prodhimit dhe teknologë profesionistë për të siguruar kërkesa të larta teknike të sakta. Kompania jonë ka më shumë se 200 punonjës të trajnuar, në të njëjtën kohë, kompania jonë kaloi certifikimin e sistemit ndërkombëtar standard të cilësisë ISO-9002.

Pavarësisht se çfarë është rendi, çdo grup i produkteve është testuar nga ne para dërgesës, kjo do të na ndihmojë të sigurojmë cilësinë e saj. Ne gjithmonë përpiqemi të bëjmë më mirë për t'i dorëzuar mallrat në kohë. Pas gjashtë viteve të zhvillimit, ne kemi grumbulluar shumë përvojë dhe kemi mësuar se si të përdorim njohuritë tona të prodhimit për t'i ndihmuar klientët tanë të realizojnë kursime shtesë, duke bërë sugjerime për Prodhim dhe duke ofruar hulumtime dhe sugjerime në proceset dhe materialet e prodhimit. Të gjithë klientët tanë do të gëzojnë cilësi të vazhdueshme, si dhe shërbim të pandërprerë.
Pamje MË SHUMË Vizito fabrikën time
Produkte të reja
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

skype

hetim